Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 1 432

1. O modlitwę prosi: zbigniew, dnia:

dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą O Boże Miłosierdzie dla Józefy i jej rodziny.

2. O modlitwę prosi: Matka, dnia:

Proszę o modlitwę za Edytę która rozpoczęła rok akademicki.

3. O modlitwę prosi: Czcicielka, dnia:

Prosze o dar nieba dla śp Dawida oraz dla zmarłych z rodziny C. Bóg zapłać za modlitwę

4. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski Zbyszka z okazji urodzin. Bóg zapłać

5. O modlitwę prosi: Piotr, dnia:

O Boze blogoslawienstwo, wszelkie potrzebne laski i opieke Maryi dla Duchowej Rodziny Przenajswietszej Krwi

6. O modlitwę prosi: Ania, dnia:

Proszę o to, abym mogła założyć swoją rodzinę.

7. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Damiana oraz dla zmarłych z rodziny M.

8. O modlitwę prosi: Sylwia, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Michała K z okazji jego imienin.

9. O modlitwę prosi: Sylwia, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla zmarłych z rodziny Polak, Zienowicz , Antoniewicz i Lorek. Bóg zapłać

10. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji za wszystkich dotkniętych powodzią, za ich rodziny, znajomych . Bóg zapłać

11. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o dar nieba dla śp Stanisława i Grażyny oraz dla zmarłych z rodziny R. Bóg zapłać za modlitwę

12. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Tomka oraz dla zmarłych z rodziny D i G. Bóg zapłać

13. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina z okazji jego 30 urodzin.

14. O modlitwę prosi: Sylwia, dnia:

Prosze o dar nieba dla śp Arkadiusza z okazji jego 5 rocznicy śmierci oraz dla zmarłych z rodziny K. Bóg zapłać za modlitwę

15. O modlitwę prosi: Czcicielka, dnia:

Prosze o dar nieba dla śp Adama oraz dla zmarłych z rodziny J. Bóg zapłać za modlitwę

16. O modlitwę prosi: Gosc, dnia:

Prosze o dobra pogode na wyjeździe w Ustce. O bezpieczny wyjazd i przyjazd do domu. Bóg zapłać za modlitwę

17. O modlitwę prosi: Rafał, dnia:

Niech Pan Jezus odpuści choremu grzechy i ich konsekwencje.o uzdrowienie brata Mateusza z ciężkiej choroby/Aby znowu mógł się cieszyć szczęściem a Jezus I Maryja zawitali do jego serca

18. O modlitwę prosi: Iwona, dnia:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę za Panią Marię mamę mojego kierownika duchowego, która jest po operacji wyłonienia stomii, leży pod respiratorem, w śpiączce farmakologicznej( sama nie oddycha). Rozważana jest 3 operacja bo są komplikacje. Stan jest bardzo ciężki, ale na razie stabilny. Jeśli to możliwe o powrót do zdrowia, a jeśli nie to niech wola Boża się wypełni. Z serca wielkie Bóg zapłać.

19. O modlitwę prosi: Anna Malwinka, dnia:

Potrzebny pilny szturm modlitewny w intencji ks. Grzegorza Sieczki oraz osób zaangażowanych w zamiatanie ataku na niego.

„Wczoraj około godz. 18.00 na plebanii parafii w Drobieniu znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Nikt w tej sprawie nie został zatrzymany. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone na potrzeby sekcji zwłok, która wyjaśni okoliczności śmierci – mówi nam oficer prasowa KMP w Płocku.”

20. O modlitwę prosi: Malwinka, dnia:

21. O modlitwę prosi: Wierna, dnia:

Proszę o modlitwę aby Dawid został ze mną w naszym mieszkaniu,aby się nie wyprowadził i nie wyjechał za granicę

22. O modlitwę prosi: Emilian, dnia:

Proszę bardzo o modlitwę kontynuacji pomocy w sprawie renty

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: