Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 471

1. O modlitwę prosi: marcin, dnia:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji budowy domu, aby wszystko się dobrze ułożyło.

2. O modlitwę prosi: Magda, dnia:

O zdrowie duszy i ciała dla Jasia oraz dla mnie, dziadka Sławka i całej naszej rodziny a także o szczęśliwy poród dla bratowej Gosi.

3. O modlitwę prosi: Natalia, dnia:

Proszę o modlitwę za modą kobietę, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.

4. O modlitwę prosi: Milena, dnia:

Proszę o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów rodzinnych z Józefem

5. O modlitwę prosi: Adrian, dnia:

Sw.Barbaro proszę wyproś łaski zdrowie, rozum boży jasność umysłu żeby mnie pomogła finansowo Theresa King.

6. O modlitwę prosi: Maria, dnia:

O łaskę powrotu do zdrowia dla mamy za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

7. O modlitwę prosi: Iza, dnia:

Proszę o modlitwę o łaskę wiary i nawrócenia dla Grzegorza oraz sakrament małżeństwa dla nas.

8. O modlitwę prosi: Adrian, dnia:

Proszę o modlitwę o zdrowie, rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga. O zdrowie siły, cierpliwości. O

9. O modlitwę prosi: Anna, dnia:

Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.

10. O modlitwę prosi: Aga, dnia:

W intencjach osobistych i zawodowych Bogu wiadomych,AGA

11. O modlitwę prosi: Prosząca, dnia:

Błagam o modlitwę by Jurek został uleczony ze zranienia z poprzedniego związku partnerskiego, by Duch Święty przemienił jego serce i oczyścił rany, by na nowo zaufał i nauczył się kochać. By Bóg połączył mnie z nim miłością i małżeństwem sakramentalnym.

12. O modlitwę prosi: s. Bożena, dnia:

Wstawiennictwu przed Bogiem, Sługi Bożego bpa Ignacego, polecam powrót do zdrowia cioci mojej uczennicy, sparaliżowanej po porodzie Magdaleny, mamy trójki dzieci.

13. O modlitwę prosi: Poznanianka, dnia:

14. O modlitwę prosi: Marcin, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji uniknięcia egzekucji komorniczej

15. O modlitwę prosi: Justyna, dnia:

Proszę o cud narodzin dla Hani i Jadzi

16. O modlitwę prosi: Magdalena, dnia:

Prozę o modlitwę o dobrą pracę dla Magdaleny

17. O modlitwę prosi: Gabrysia, dnia:

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski w trudnej sytuacji życiowej..

18. O modlitwę prosi: marcin, dnia:

Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia.

19. O modlitwę prosi: Ela, dnia:

Prośba o modlitwę w intencji: o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Rzeczkowskiej

20. O modlitwę prosi: Marta, dnia:

Szczęść Boże, kłania się Marta z Koszalina, pokornie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, gdyż od lipca jestem bezrobotna i jest mi ciężko. Serdeczne Bóg zapłać. Marta

21. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za śp.mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Hanie.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: