Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 359

1. O modlitwę prosi: Tomasz, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji Natalii Nasiłowskiej o potrzebne łaski

2. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

Szczęść Boże
    Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie.
    Bóg zapłać.

3. O modlitwę prosi: Paweł Grabowski, dnia:

O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

4. O modlitwę prosi: M ałgorzata, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy dla Elżbiety oraz Boże Błogosławieństwo i opiekę NMP dla niej i jej rodziny.

5. O modlitwę prosi: Wiktor, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji córki Moniki, o pomyślne zdanie wszystkich egzaminów w sesji letniej.

6. O modlitwę prosi: marcin, dnia:

Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia.

7. O modlitwę prosi: Nela, dnia:

Proszę o modlitwę, by natrętne myśli całkowicie zniknęły.

8. O modlitwę prosi: Dorota, dnia:

Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, żeby Jacek odszedł od tej kobiety i nawrócił się.

9. O modlitwę prosi: Bożena, dnia:

O opiekę nad Arturem i Anną oraz ich dziećmi i ochronę przed wszelkim złem

10. O modlitwę prosi: Wojciech, dnia:

Proszę o modlitwę, o siłę do walki gdy przyjdą silne pokusy oraz o rozwiązanie trudnej sytuacji.
    Ks. Wojciech
    Bóg zapłać.

11. O modlitwę prosi: Lidia, dnia:

Proszę o szczęśliwy poród i zdrowie dla mnie i synka, oraz o pomyślny dla mnie wyrok w sądzie apelacyjnym.
    Bóg zapłać!!!

12. O modlitwę prosi: Krystian, dnia:

Proszę o modlitwę o rozeznanie swojej drogi życiowej oraz nawrócenie i uwolnienie z nałogów ukochanych osób z rodziny .

13. O modlitwę prosi: Krzysztof, dnia:

w intencjach Krzysztofa o zdrowie i w innych potrzebach

14. O modlitwę prosi: Marta, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu na pracownika samorządowego dla Marty. Bóg zapłać

15. O modlitwę prosi: Michał, dnia:

W intencji zdrowia Barbary i Katarzyny

16. O modlitwę prosi: Michał, dnia:

W intencji zdrowia Michała Renaty Kazimierza

17. O modlitwę prosi: Diana, dnia:

Proszę o modlitwę, by mój ukochany do mnie wrócił, by znów mnie kochał jak kiedyś i żebyśmy stworzyli zgodną i kochającą się rodzinę.

18. O modlitwę prosi: Józef, dnia:

Prośba o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw osobistych.

19. O modlitwę prosi: anna, dnia:

Proszę o wiarę, potrzebne łaski, oddalenie wszelkiego zła i dobrą spowiedź dla Czesława.

20. O modlitwę prosi: Magdalena, dnia:

o zdrowie dla syna Jasia

21. O modlitwę prosi: Mariusz, dnia:

O uzdrowienie mojej mamy z raka

22. O modlitwę prosi: Aneta, dnia:

O wypełnienie Woli Bożej w moim życiu.

23. O modlitwę prosi: Gabriela, dnia:

Proszę o modlitwę za mnie o zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy.

24. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą ,Artura,Maćka i Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

25. O modlitwę prosi: daria, dnia:

Bardzo proszę o modlitwę za Małgosię o opiekę nad nią Mamy Maryi w czasie zdawania egzaminów maturalnych, aby Duch Święty obdarzył ją potrzebnymi łaskimi podczas zdawania matury, aby Miłosierny Jezus zatroszczył się o nią w czasie matur. Z całego serca dziękuję za modlitwę .

26. O modlitwę prosi: Magda, dnia:

O zdrowie dla Jasia

27. O modlitwę prosi: Bogusz, dnia:

Proszę o modlitwę za Sylwie, która walczy z depresją. Proszę o uzdrowienie jej życia, aby zrozumiała, że bez modlitwy nie jest w stanie nic zrobić, aby wróciła do Kościoła, aby zrozumiała, że Bóg ją kocha.

28. O modlitwę prosi: Aneta, dnia:

Proszę, aby mury zła i nieszczęścia runeły w moim życiu. O dobrego męża i wymarzoną pracę. W intencjach bliskich.

29. O modlitwę prosi: Zbigniew, dnia:

Proszę o modlitwe w intencji aby wszyscy chrześcijanie zorientowali się co jest grane i podejmowali boje modlitewne organizując się na wspólnych trzydniowych postach wraz z nieustającą modlitwą o wyzwolenie Polski z sił zła.
    Oby znów nie było za późno.

Bo któż jak Bóg

Twoja Intencja