Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 547

1. O modlitwę prosi: Odrzucony, dnia:

Błagam moc Serca Jezusowego, Ażebym – gdy przyjdzie czas – znalazł wreszcie w sobie siłę by ze sobą skończyć.

2. O modlitwę prosi: Joanna, dnia:

W intencji moich braci, by wspierali się wzajemnie i szanowali. By obydwaj znaleźli dobrą pracę i poukładało im się w życiu osobistym, by byli szczęśliwi i dawali to szczęście innym. By jak najszybciej rozwiązali wszystkie swoje problemy. Proszę o zdrowie dla nich i Boże błogosławieństwo.

3. O modlitwę prosi: Łukasz, dnia:

Sługo Boży Ignacy Świrski, prosimy o dar potomstwa dla Łukasza i Agnieszki

4. O modlitwę prosi: Grażyna, dnia:

Proszę o modlitwę wstawienniczą za pośrednictwem Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego. Wyjednanie za jego wstawiennictwem u Boga, łaski zdowia dla mnie i uwolnienie mojego ciała od nerwiaka.Proszę także (nieustannie )o błogosławieństwo dla moich wnuków.

5. O modlitwę prosi: Joanna, dnia:

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).

6. O modlitwę prosi: Izabela, dnia:

proszę o dobrą pracę dla Izy i Basi, o potrzebne dary i łaski dla nich, zwłaszcza dar rozeznania, pokory i ufności, a także ochronę przed złem.

7. O modlitwę prosi: Jola, dnia:

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans i wrócił do domu. O siłę dla mnie do duchowej walki o nasze małżeństwo.

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: