Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 395

1. O modlitwę prosi: Jan, dnia:

Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem bp. Ignacego Świrskiego o zdrowie, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Martyny, Ireny, Michała i Jana.

2. O modlitwę prosi: Marcin, dnia:

Choroba skomplikowała mi życie, uniemożliwiając patrzenie w przyszłość w nadziei,że wszystko się poprawi.
    Wszystkie realne perspektywy zostały utracone. Pozostaje tylko strach,że ze swoimi utrapieniami zostanę sam.
    Wolę umrzeć,zanim moja sytuacja stanie się poważniejsza. Proszę dla mnie o modlitwę o rychłą śmierć.

3. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani .Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą,Artura,Piotra i śp.Maćka.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

4. O modlitwę prosi: Barbara, dnia:

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu Chryste o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

5. O modlitwę prosi: Arek, dnia:

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia żony Renaty i połączenia naszej rodziny.

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: