Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 595

 1. O modlitwę prosi: Grazyna, dnia:

  Szczęść Boże,
  Błagam o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Damianka wyjścia z chorób, dla Maciusia znalezienia serdecznych kolegów, przyjaciół, sympatii i wyjścia z choroby a także o modlitwę za Grażynę Hannę Andrzeja o potrzebne łaski.
  Bóg zapłać


 2. O modlitwę prosi: Anna, dnia:

  O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.


 3. O modlitwę prosi: Basia, dnia:

  Za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego proszę o łaskę uzdrowienia córki Marty oraz potrzebne łaski dla niej i całej rodziny


 4. O modlitwę prosi: Ania, dnia:

  Sługo Boży, proszę Cię o wyproszenie u Boga łaski założenia szczęśliwej, wierzącej rodziny. Dziękuję


 5. O modlitwę prosi: Joanna K, dnia:

  Drogi Sługo Boży Ignacy proszę Ciebie o orędownictwo przed Panem w sprawie trudnych relacji w rodzinie ,o dobry wybór drogi życiowej dla moich synów Maćka i Michała. Proszę także za księży Mariusza i Andrzeja o wypełnienie się Woli Bożej w ich powołaniu oraz za wszystkich którzy proszą mnie o modlitwę. Już dziś dziękuję za to co będzie i uwielbiam Pana w moim życiu. Dla Ciebie Sługo Boży Ignacy proszę o jak najszybsze przyjęcie w poczet błogosławionych i świętych. Z dziękczynieniem Joanna K


 6. O modlitwę prosi: Sylwia, dnia:

  Proszę o modlitwę o pomoc w sprawie Piotra, Damiana, Jakuba, Jakuba, Aleksandra, Grzegorza, Janusza, Agnieszki, Bartosza, Stanisława, Marii, Christosa, Dariusza, Małgorzaty, Małgorzaty, Jolanty, Tomasza, Anny, Kazimierza, Krzysztofa, Marii, Sylwestra i jego brata –
  dziękuję – Sylwia


 7. O modlitwę prosi: Karolina, dnia:

  Panie Jezu,Mamo Boża za wszystko przepraszam i dziękuję i błagam o ukochanego mężczyznę już teraz żeby mnie kochał i był mi wierny,żeby podobał mi się i był wysoki,przystojny,szczupły,troszkę tylko starszy,włosy,taki już jedyny,błagam z całej duszy, i o pełne zdrowie i żebym nie cierpiała. Karolina L., Piekoszów, lat 31


 8. O modlitwę prosi: Marzena Rachwalska, dnia:

  Pilne!Proszę o modlitwę za Alicję 17 lat. O uzdrowienie z bardzo ciężkiej choroby,  potrzebne łaski, opiekę Maryi+
  Rodzinę pogrążoną w bólu. Dziewczynka zamknięta w szpitalu psychiatrycznym.


 9. O modlitwę prosi: Dawid Chmielewski, dnia:

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże i ochronę Serafina, Kamila, Magdy, Dawida i Natana oraz w intencji wszystkich łączących się tutaj we wspólnej modlitwie.


 10. O modlitwę prosi: Karolina, dnia:

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, przystojny, włosy, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Karolina, Piekoszów, lat 31


 11. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Józka,Ziemka,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


 12. O modlitwę prosi: Karolina, dnia:

  Panie Jezu i Mamo Boża za wszystko przepraszam i dziękuję i błagam o ukochanego mężczyznę już teraz żeby mnie kochał i był mi wierny,żeby podobał mi się i był wysoki,przystojny,troszkę tylko starszy,włosy,taki już jedyny,błagam z całej duszy, i o pełne zdrowie i żebym nie cierpiała. Karolina, Piekoszów, lat 31


 13. O modlitwę prosi: grazyna, dnia:

  Prośba Mamusiu
  o modlitwę za Damianka i Maciusia oraz Grażynę Hannę Andrzeja.


 14. O modlitwę prosi: Iwona, dnia:

  Maryjo Matko proszę przez wstawiennictwo ługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego o łaskę uwolnienia męża Wojciecha od nałogu alkoholowego i o uzdrowienie duchowe dla syna Jakuba i pracę dla niego.Serce Maryi bądź naszym ratunkiem.


 15. O modlitwę prosi: Karolina L., dnia:

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana,
  Na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować.
  Panie Jezu i Mamo Boża błagam jak mogę najbardziej żebyśmy z Hubertem na zawsze już byli razem i spędzili razem resztę życia, darzyli się wzajemnie miłością, wiernością, szczęściem, oddaniem, trwali przy sobie i ze sobą mimo wszystko, i mimo doświadczeń żeby to był ten Jedyny dla mnie. Żebyśmy nigdy się nie rozstali i żeby nic nas nie rozdzieliło, żebyśmy naprawdę się kochali. Błagam również dla nas o dobre relacje z Rodzicami i pełną akceptację, o pełne zdrowie, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i trosk i konfliktów, o bezpieczeństwo i długie szczęśliwe życie razem dla nas. Błagam również o długie szczęśliwe życie, zdrowie i bezpieczeństwo dla naszych Rodziców i dla Rocha. Dla siebie też Panie Jezu i Mamo Boża o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką i o dobre serce. Żeby rzeczy, których tak bardzo nie chcę nie zdarzyły się nigdy. Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana tak bardzo błagam, jak tylko mogę najbardziej. Karolina L., Piekoszów


 16. O modlitwę prosi: Patrycja, dnia:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego Taty Andrzeja l 49 po rozległym pęknięciu tętniaka i zapaleniu opon mózgowych.


 17. O modlitwę prosi: Henryk, dnia:

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!


 18. O modlitwę prosi: Adrian, dnia:

  Proszę o modlitwę o rozwiązanie problemu z pracą mieszkaniem i pomoc materialną.


 19. O modlitwę prosi: Magdalena, dnia:

  o zdrowie


 20. O modlitwę prosi: Magdalena, dnia:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie Gabrieli, o wsparcie dla niej w ciężkiej chorobie i ulgę w cierpieniu, łaskę jeszcze długiego życia; uzdrowienia, jeśli Bóg zechce, a także o ochronę przed skutkami przekleństwa.


 21. O modlitwę prosi: Adrian, dnia:

  Proszę o modlitwę o pracę dobrze płatną.
  O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie Bogosławieństwo Boże. Umiejętności do nauki języków obcych.


 22. O modlitwę prosi: Aneta, dnia:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia Piotra od złego. Dziękuję


 23. O modlitwę prosi: Natalia, dnia:

  O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać.


 24. O modlitwę prosi: Małgorzata, dnia:

  Proszę o modlitwę za mój powrót do sprawności i zdrowia


 25. O modlitwę prosi: Darek, dnia:

  O pomoc i utrzymanie się w pracy zawodowej oraz w intencjach Bogu wiadomych.


Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *