Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 418

 1. O modlitwę prosi: Natalia, dnia:

  Sługo Boża bp Ignacy,módl się o dar Nieba dla rodziców śp.Wiesławy Dawidowicz-Szulc i śp.Mirosława Szulc.
  Intencja od córki Natalii.


 2. O modlitwę prosi: Paweł, dnia:

  Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Świętego Józefa aby Miłosierny Bóg obdarzył mnie łaską poradzenia sobie z obowiązkami i problemami w pracy oraz łaską zdrowia psychicznego i łaską przyjacielskich relacji. Bóg zapłać za modlitwę.


 3. O modlitwę prosi: Paweł, dnia:

  O potrzebne łaski dla Jacka,Krystyny,Grażyny oraz dla rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


 4. O modlitwę prosi: Malwina, dnia:

  O uwolnienie od zła, (z sidel szatana) łaskę nawrócenia uzdrowienie na duszy i ciele ze wszystkich fizycznych chorób dla Andrzeja z Gdańska, oraz o uwolnienie z narkotyków dla jego syna.


 5. O modlitwę prosi: Monika, dnia:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez Marcina.


 6. O modlitwę prosi: Barbara, dnia:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem bp Ignacego Świrskiego aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.


 7. O modlitwę prosi: Andrea, dnia:

  Bardzo proszę o modlitwe w intencji znalezienia miłosci, dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki. Proszę, aby ten rok 2019 był przełomem w tej kwestii. Bóg zapłac.


 8. O modlitwę prosi: Iwona, dnia:

  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, aby uchronic go przed złem i grzechem i, aby odnalazł droge do mnie aby odezwal sie w zgodzie


 9. O modlitwę prosi: Alicja, dnia:

  O dobrego męża Alicji oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,KS Kazika,s.zakonnej Eugeni


 10. O modlitwę prosi: Magda, dnia:

  Z całego serca proszę o modlitwę za mojego Tatę, który kilka dni temu przeszedł ciężką operację, aby lekarzom udało się umiarowić rytm serca i Tata wrócił do zdrowia i sił.


 11. O modlitwę prosi: Olga, dnia:

  Proszę o modlitwę za Zosię, o potrzebne łaski i ochronę dla niej, w intencji Bogu wiadomej i bardzo pilnej.


 12. O modlitwę prosi: Agnieszka, dnia:

  Prosze Cie, aby moja corka dostala sie w tym roku na studia farmacje do Warszawy. Zawierzam Ci rowniez pielgrzymke 5 pazdziernika na Jasna Gore. Dziekuje za wszystkie Laski


 13. O modlitwę prosi: Jadwiga, dnia:

  bardzo proszę o uratowanie mojego wzroku, modlę się i proszę o wstawiennictwo


 14. O modlitwę prosi: Ala, dnia:

  O uzdrowienie z lęków, o zdrowie, o dobrą atmosferę w pracy i uzdrowienie finansów oraz relacji z ludźmi, o miłość i przyjaźń, o radość i ożywienie.


 15. O modlitwę prosi: Dorota, dnia:

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, prawidłowego rozwoju dla dzieci, łaskę przemiany życia, zgody w rodzinie oraz znalezienie dobrej pracy.


 16. O modlitwę prosi: Agnieszka, dnia:

  O łaskę uzdrowienia dla ks. Józefa Kuzawińskiego.


 17. O modlitwę prosi: Jadwiga, dnia:

  bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.


 18. O modlitwę prosi: Maria, dnia:

  Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach


 19. O modlitwę prosi: Krystian, dnia:

  Proszę o zdanie egzaminu na prawo jazdy dla Karoliny oraz o napisanie egzaminów maturalnych z bardzo dobrym wynikiem dla niej oraz dostanie się na wymarzone studia.


 20. O modlitwę prosi: Grzegorz, dnia:

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Oby się zrealizowały i nasze życie wróciło do normy. Błagam o szturm do nieba. Jestem na chwilę obecną przybity i zrozpaczony. Błagam o modlitwę.


 21. O modlitwę prosi: Adrian, dnia:

  Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej.O dobrą żonę siły rozum boży. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc wyjeździe do Canady.


 22. O modlitwę prosi: Maria, dnia:

  O uzdrowienie ks. Józefa


 23. O modlitwę prosi: Grzegorz, dnia:

  O uzdrowienie chorej i cierpiącej Zofii.


 24. O modlitwę prosi: Jan, dnia:

  Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem bp. Ignacego Świrskiego o zdrowie, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Martyny, Ireny, Michała i Jana.


 25. O modlitwę prosi: Marcin, dnia:

  Choroba skomplikowała mi życie, uniemożliwiając patrzenie w przyszłość w nadziei,że wszystko się poprawi.
  Wszystkie realne perspektywy zostały utracone. Pozostaje tylko strach,że ze swoimi utrapieniami zostanę sam.
  Wolę umrzeć,zanim moja sytuacja stanie się poważniejsza. Proszę dla mnie o modlitwę o rychłą śmierć.


 26. O modlitwę prosi: Adam, dnia:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani .Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą,Artura,Piotra i śp.Maćka.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


 27. O modlitwę prosi: Barbara, dnia:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu Chryste o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.


 28. O modlitwę prosi: Arek, dnia:

  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia żony Renaty i połączenia naszej rodziny.


Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *