Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 498

1. O modlitwę prosi: Piotr, dnia:

Proszę o modlitwę za Piotra żeby Piotr nie był zwolniony z pracy żeby Piotr dostał zasiłek rehabilitacyjny z ZUS a potem żeby wrócił do pracy lub dostał rentę z ZUS

2. O modlitwę prosi: modlitwa, dnia:

Proszę o modlitwę za ŚP Małgorzatę Dudek, Krystynę i Jana Skrzypczyk

3. O modlitwę prosi: Norbert, dnia:

Proszę o modlitwę za zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki Wolskiej

4. O modlitwę prosi: Beata, dnia:

Proszę o światło Ducha świętego i i siłę do rozstania i uwolnienia się z grzesznego związku dla Marioli jej nawrócenie i szybki powrót do domu

5. O modlitwę prosi: Przemysław, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,o dobrego męża dla Justyny,żebym znalazł sobie przyjaciół i dobrą żonę.

6. O modlitwę prosi: Izabela, dnia:

O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary i światło Ducha Św, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.

7. O modlitwę prosi: Dorota, dnia:

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty

8. O modlitwę prosi: Maria, dnia:

PROSZĘ O MODLITWĘ O MIŁOSIERDZIE BOŻE I O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA KATARZYNY LAT 16,
    KTÓRA JUŻ KILKA RAZY PRÓBUJE ODEBRAĆ SOBIE ŻYCIE , . O MIŁOSIERDZIE BOŻE I O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA ROBERTA, EMILA, , PATRYKA , ADAMA DARSKIEGO , WIOLETY , PRZEMKA , RAFAŁA , DOMINIKA , JOANNY , WALDEMARA , AGNIESZKI , HALINY I JACKA. O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MAŁEGO SZYMONKA 4 Latka , WIKTORKA 2 LATKA I FILIPKA 6 LAT Z POLSKI . O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH BÓG ZAPŁAĆ PROSI MARIA Z ANGLII

9. O modlitwę prosi: Marcin, dnia:

Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz , pokornie proszę wypowiadaj przed Twoim Ojcem Intencje w naszym imieniu. Polecamy Tobie Panie nasz także dusze w czyśćcu cierpiące . Jezu Ufamy Tobie. Pragniemy również podziękować za wszelkie dobro pochodzące o Trójcy Świętej i najświętszej Maryi Panny, Aniołów i Świętych.
    A za wszystkie grzechy, błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie
    Niech tak się stanie w Imię Jezusa przez moc Jego świętego Ducha ku Chwale i Uwielbienia Boga Ojca Zbawienia dusz i upadku piekła Amen. Niech się wypełnia wola Boga Ojca.

10. O modlitwę prosi: Sylwia, dnia:

Proszę o modlitwę o uzdrowienie oczu w intencji Sylwii.

11. O modlitwę prosi: Magdalena, dnia:

Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
    Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

12. O modlitwę prosi: MARCIN, dnia:

uwolnienie od zła dla Marcina przez wstawiennictwo świętych archaniołów

13. O modlitwę prosi: Marcin, dnia:

Jezu ufamy Tobie

14. O modlitwę prosi: Mariola, dnia:

15. O modlitwę prosi: Basia, dnia:

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

16. O modlitwę prosi: Bernadetta, dnia:

Bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie mojej rodziny i powrót mojego Darka do nas oraz Jego całkowite uzdrowienie. Proszę również o modlitwę za nasz związek i poprowadzenie przed ołtarz jeżeli jest taka wola Pana Boga 🙏Bóg zapłać

17. O modlitwę prosi: Małgorzata, dnia:

Szczęść Boże, błagam o pomoc dla ciężko chorej mamy 70 letniej Marii. Miesiąc temu zachorowała na zapalenie płuc, z powikłaniami w postaci zatorowości płucnej trafiła do szpitala, po wypisaniu stan się pogorszył do tego stopnia ze w tej chwili już jest leząca nie chodzi a lekarze nie mogą znaleźć przyczyny takiego złego i cały czas pogłębiającego się stanu zdrowia. Podejrzenie choroby autoimmunologicznej, która bardzo szybko postępuje. Nie mam już sil bo nie wiem jak pomóc, jestem bezradna. Błagam o modlitwę w jej intencji o łaskę zdrowia , trafnej i szybkiej diagnozy i powodzenia w leczeniu. Zawierzyłam Panu Bogu i Matce Najświętszej i proszę serdecznie o modlitwę. Bóg zapłać. Córka Małgorzata.

18. O modlitwę prosi: marcin, dnia:

Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji ułożenia życzliwych relacji z sąsiadem i zakończenia sporu.

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: