Sługa Boży Biskup Ignacy Świrski (1885-1968)

Skrzynka intencji modlitwenych

Tutaj (w dole strony) można wpisać swoje intencje modlitewne za wstawiennictwem Sługi Bożego bpa Ignacego Świrskiego.

Są one obejmowane modlitwą podczas Mszy świętej w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego i cudu za Jego wstawiennictwem każdego 25 dnia miesiąca  począwszy od 25 kwietnia 2018 r. w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12:00. Zachęcamy również do przesyłania świadectw o otrzymanych od Boga łaskach za wstawiennictwem Sługi Bożego.

Potwierdzenie przyjęcia intencji przesyłamy pocztą elektroniczną na adres z którego wpłynęła. Wpisujemy je także do Księgi Intencji.

Ilość dodanych intencji: 1 412

1. O modlitwę prosi: Wierna, dnia:

Proszę o modlitwę aby Dawid został ze mną w naszym mieszkaniu,aby się nie wyprowadził i nie wyjechał za granicę

2. O modlitwę prosi: Emilian, dnia:

Proszę bardzo o modlitwę kontynuacji pomocy w sprawie renty

Twoja Intencja

Pozostaw swoją intencję: