TVP 1-Msza św. w Łagiewnikach z liturgiczną oprawą siedleckich kleryków

W listopadzie 2017 r. kapłani diecezji siedleckiej przewodniczyć będą Mszy św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach transmitowanej przez Telewizję Polską.

W niedzielę 5 listopada o godz. 7.00 Mszy św. przewodniczyć będzie Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej Ks. Kan. Dr Piotr Piotr Paćkowski, asystę liturgiczną oraz śpiew przygotowali alumni siedleckiego Seminarium.

19 listopada o godz. 7.00 Mszy św. przewodniczyć będzie proboszcz katedry siedleckiej Ks. Kan. Grzegorz Suchodolski. Liturgię uświetni katedralna asysta oraz Chór Katedralny pod batutą Ks. Dr hab. Michała Szulika.

26 listopada o godz. 7.00 Mszy św. przewodniczyć będzie proboszcz parafii p.w. św. Jana Pawła II w Sulbinach k. Garwolina – Ks. Andrzej Lemieszek. Oprawę liturgiczną przygotują sulbińscy parafianie.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem TVP.