Rekolekcje „Ewangelia Wyzwolenia”

Rekolekcje „Ewangelia Wyzwolenia” – 13-15 Października 2017 r.
Ruch Światło-Życie zaprasza serdecznie na rekolekcje „Ewangelia Wyzwolenia”, które odbędą się w Domu „Moria” w Łukowie w dniach 13-15 października.
Rekolekcje „Ewangelia wyzwolenia” są oparte na Ewangelii według św. Łukasza. Mają one na celu otwarcie człowieka na przyjęcie przesłania Chrystusa, który przyszedł, aby „ubogim nieść dobrą nowinę, więźniom głosić wolność, a niewidomym przejrzenie; aby uciśnionych odsyłać wolnymi” (Łk 4, 18).
Adresatami tych rekolekcji są zarówno ludzie głębiej żyjący wiarą, jak i osoby pragnące pogłębić więzi z Bogiem – wszyscy są wezwani do ratowania człowieka poniżonego w swej godności, szczególnie przez współczesne zniewolenia. Zewnętrznym owocem rekolekcji odkrycie nowego stylu życia i tworzenie środowisk wsparcia uzależnionych na drodze odzyskiwania wolności.
Rozpoczęcie rekolekcji w piątek o 18.00. Zakończenie w niedzielę obiadem. Koszt rekolekcji 120zł.
Zgłoszenia do 5 października u moderatora diecezjalnego (tel. 606820085,moderator@siedlce.oaza.pl)
Należy wziąć ze sobą szczególnie: Pismo święte, śpiwór (lub poszew na kołdrę), prześcieradło, poszewkę na poduszkę oraz dobre nastawienie.
W planach: codzienna Eucharystia, Liturgia Godzin, konferencje tematyczne, modlitwa osobista przed Najświętszym Sakramentem, modlitwa wspólnotowa, Celebracja Sakramentu Pojednania, spotkanie w grupie, a w sobotę tzw. pogodny wieczór i oczywiście posiłki.