Msze św. w języku ukraińskim/Служба Божа укр

Msze św. po ukraińsku w obrządku rzymskokatolickim:

Siedlce: kościół św. Stanisława B.M (ul. Floriańska) niedziela, godz. 14(możliwość spowiedzi od
godz. 13.45)

Łosice: parafia św. Zygmunta, niedziela. godz. 17.00, możliwość spowiedzi św.

Свята Меса українською мовою в римо-католицькому обряді:

Седльце (Siedlce) :Костел Св. Станіслава, вул. Флоріанська; неділя, год. 14(можливість
сповіді від 13.45)

Янів Підляський (Janów Podlaski): базиліка, неділя. 10:30 ранку

Лошице(Łosice): парафія св. Зигмунт, неділя. час. 17.00, можливість сповіді св.

Radzyń Podlaski

We środę, 6 kwietnia w sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim będzie sprawowana Msza św. w języku ukraińskim oraz będzie możliwość spowiedzi w języku ukraińskim i rosyjskim.
6 квітня, B санктуарії Матері Божої Неустанної Помочі в Radzyniu Podlaskim відслужить Месу. українською і можна буде сповідатися українською та російською мовами.

O godz. 19,00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania dla katolików posługujących się tylko językiem ukraińskim albo rosyjskim. Po spowiedzi będzie sprawowana Msza św. z homilią w języku ukraińskim.