KONKURS – #niedziela PANaMSKa

Młodzieży, wielkimi krokami zbliża się tzw. „niedziela panamska”. O co w niej chodzi? Otóż pragniemy jak największą liczbę młodych osób zachęcić do wzięcia udziału w projekcie „Poleć z nami do #PANaMY”. Od listopada br. będzie można pobrać ze sklepu „Google Play” oraz „App Store” aplikację mobilną „PANaMY”.

Ale zanim to, w kościołach naszej diecezji przeżywać będziemy „Niedzielę PANaMSKą”. Tego dnia młodzież będzie rozdawać naklejki, ulotki, balony dotyczące projektu i zachęcające do wzięcia w nim udziału. Przy okazji młodzi z parafii będą zbierać pieniążki dla siebie na wyjazd do Panamy na ŚDM, albo na inne działania ewangelizacyjne, zgodnie z hasłem tegorocznego roku duszpasterskiego: Idźcie i głoście z Maryją.

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ogłasza konkurs na najbardziej pomysłowe i wesołe zachęcenie do wzięcia udziału w projekcie. Należy w dniu 29.10.2017r. nagrać filmik z promocji projektu, wrzucić go na www.youtube.com, a następnie na maila: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com przesłać swoje zgłoszenie.

Dla najbardziej twórczej młodzieży przygotowane będą nagrody niespodzianki 🙂

Link do artykułu na podlasie24.pl

Pełny regulamin dostępny poniżej 🙂