Zaproszenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY na spotkanie formacyjno-duszpasterskie

Czcigodni Księża!

Mając na uwadze aktualne sprawy duszpasterskie, zwłaszcza związane ze zbliżającym się Rokiem Jubileuszowym 2025, serdecznie zapraszam wszystkich Księży Proboszczów, Wikariuszy oraz Księży pracujących poza duszpasterstwem parafialnym na spotkanie formacyjno-duszpasterskie.

Odbędzie się ono w dwóch rejonach – do wyboru:

– we wtorek, 22 października br. o godz. 10.00 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej;

– w środę, 23 października br. o godz. 10.00 i 19.00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Nowym Opolu.

Powyższe spotkania rozpoczną się adoracją Najświętszego Sakramentu i konferencją ascetyczną diecezjalnego ojca duchownego kapłanów Ks. prał. Kazimierza Matwiejuka, a następnie zostaną omówione bieżące sprawy duszpasterskie. Przypominam, że spotkanie ma charakter obowiązkowy, dlatego bardzo proszę o dołożenie wszelkich starań, aby w nim uczestniczyć.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Kazimierz Gurda