Jerycho Młodych 2018

Jerycho Młodych odbędzie się w tym roku w dniach 15-16 czerwca 2018r. Już teraz zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Zapraszamy młodych z KSM-ów, Oazy, Ministrantów, Studentów i innych zrzeszonych w grupach przy parafii. Zapraszamy też osoby młode niezrzeszone w żadnych ruchach czy stowarzyszeniach. Bardzo prosimy abyście zgłosili się z liczbą chętnych do dekanalnego Duszpasterza Młodzieży do dnia 8 czerwca. Potrzebujemy tych danych w związku z odpowiednim przygotowaniem spotkania. Dekanalni Duszpasterze Młodzieży proszeni są o przesłanie na adres mailowy: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com do dnia 8 czerwca informację z liczbą chętnych z Dekanatu.

Tegoroczne spotkanie młodych odbędzie się pod namiotami.

Informacje dla organizatorów grup znajdują się tutaj: www.jerychomlodych.pl/jerycho-mlodych/informacje-o-jerychu-młodych-2018

Informacje dla młodych, w jaki sposób się organizować, co zabrać ze sobą znajdują się tutaj:www.jerychomlodych.pl/jerycho-mlodych/jak-się-zapisać-informacje-dla-młodych

Regulaminy, zgody, karty uczestnictwa, które trzeba pobrać, wydrukować, wypełnić i przekazać opiekunowi znajdują się tutaj:www.jerychomlodych.pl/jerycho-mlodych-do-pobrania

Podczas tegorocznego Jerycha gromadzimy się wokół osoby św. Stanisława Kostki, którego rok obecnie w Polsce celebrujemy. Program przedstawia się następująco:

Piątek 15.06.2018r.

16.00 – 19.00 – Rejestracja

19.00 – rozpoczęcie i zawiązanie wspólnoty.

19.30 – Wprowadzenie relikwii św. Stanisława Kostki

Konferencja o św. Stanisławie Kostce.

20.30 – Grupa Nowej Ewangelizacji „Tratwa”

23.00 – Cisza nocna

Sobota 16.06.2018r.

7.00 – pobudka, toaleta, śniadanie

9.00 – modlitwy poranne

9.30 – konferencja

10.00 – posłanie młodych na ŚDM do Panamy!

10.30 – świadectwo Piotra i Jacka z Wyrwanych z Niewoli

11.00 – Zumba!!! – tańcz jak św. Stanisław

12.40 – Flash Mob

13.30 – obiad

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

15.30 – Wyrwani z Niewoli – koncert połączony z vlogiem

17.30 – Przygotowanie do Mszy św.

18.00 – Eucharystia pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Kazimierza Gurdy.Godziny podane są orientacyjnie. Zakończenie Jerycha planowane jest na ok. 19.30 w dniu 16 czerwca 2018r. Bardzo serdecznie zapraszamy. Przypominamy, że w Jerychu Młodych mogą uczestniczyć tylko osoby wcześniej zgłoszone u Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży.

Młodzież – na wzór sztafety modlitewnej za Synod, włączyła się w modlitwę za Jerycho. Prosimy Boga, aby słowa i treści poruszane podczas tegorocznego spotkania poruszały nasze serca. Prosimy o dar dobrej pogody. Poniżej prezentujemy grupy, które włączyły się w modlitwę za Jerycho – polega ona na wspólnym odmówieniu 10-tka różańca a po modlitwie o zrobienie sobie wspólnego zdjęcia.

Zapraszamy inne wspólnoty do włączenie się w to piękne dzieło!!!

Duszpasterstwo Młodzieży

Diecezji Siedleckiej