Drodzy Katecheci duchowni, zakonni i świeccy!
W imieniu Biskupa Kazimierza Gurdy zapraszam na (nad)zwyczajne spotkanie, które odbędzie się 09.04.2025 r. (środa) o godz. 17.00 i potrwa godzinę czasu.
Spotkanie odbędzie się w sali wielofunkcyjnej przy parafii św. Józefa w Siedlcach.
Poruszone zostaną tematy związane z rozporządzeniem Minister Edukacji Narodowej dotyczące zmian w organizacji lekcji religii oraz sytuacji nauczycieli religii.
Zapraszam i liczę na obecność.
ks. dr Paweł Kindracki
Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Siedleckiej
