Zjazd kolędników misyjnych w Siedlcach

Zjazd Kolędników Misyjnych

Zapraszamy Kolędników Misyjnych z całej naszej Diecezji w czwartek 10 stycznia 2019 r. do Parafii pw. Św. Józefa w Siedlcach na ZJAZD KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH. W tym roku Kolędnicy Misyjni pomagają swoim rówieśnikom z Burundi i Rwandy.

W programie :

9.30 – rejestracja kolędników z poszczególnych parafii,

10.00 – prezentacja i animacja kolędników misyjnych, spotkanie z misjonarzem i gośćmi,

12.00 – uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy. Potem agapa, pamiątkowa fotografia i podziękowania.

W przededniu Świąt Narodzenia Pańskiego z całego serca życzę Kolędnikom Misyjnym, którzy wspomagają misjonarzy, radości i pokoju w każdej rodzinie oraz owocnego kolędowania misyjnego, aby wokół nas było coraz więcej ludzi szczęśliwych i otwartych na Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. Z serca pozdrawiam Drogich Księży katechetów, Sióstr i Szanownych Pań Katechetek jako opiekunów naszych kolędników.

Zapewniam modlitwie i gorąco zapraszam.

Ks. Kazimierz Jóźwik, referent misyjny

Zgłoszenia grup należy kierować  do 6 stycznia zgłosić na mail: sibkazimierz@gmail.com planowany przyjazd na Zjazd Kolędników  do Siedlec.