Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej

12 maja 2018 r. , w sobotę odbędzie się doroczny Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej. Gospodarzem uroczystości w tym roku jest parafialny oddział AK przy parafii p.w. Matki Kościoła w Łukowie. Spotkanie rozpocznie o godz. 10.00 Eucharystia pod przewodnictwem Ks. biskupa Piotra Sawczuka w kościele parafialnym ( ul. ks Jerzego Popiełuszki 11) .

Druga część uroczystości będzie miała miejsce w sali bankietowej „Ambasador” przy ul. Parkowej 7. W programie wykład Ks. Szczepana Litwiniuka o historii Akcji Katolickiej w diecezji siedleckiej na tle jej 200 -lecia oraz występy taneczne i wokalne zespołów łukowskich. Organizatorzy zapraszają wszystkich członków stowarzyszenia, ich rodziny, przyjaciół i wszystkich sympatyków Akcji Katolickiej.