Wielkopostny Dzień Wspólnoty Moderatorów i Odpowiedzialnych w Domu „Moria” w Łukowie

Niepokalana, Matko Kościoła! Wyznajemy także, że zjednoczenie z Tobą w postawie oblubieńczego oddania się Chrystusowi jest i pozostanie zawsze jedyną, prawdziwą i najgłębszą zasadą żywotności i płodności Kościoła-Matki. (Akt Konstytutywny Ruchu Światło-Życie)
Diecezjalna Diakonia Jedności serdecznie zaprasza Księży Moderatorów oraz Odpowiedzialnych świeckich (małżonków, dorosłych, młodzież) 5 marca br. na Wielkopostny Dzień Wspólnoty Moderatorów i Odpowiedzialnych do Domu „Moria” w Łukowie (Al. Kościuszki 21b). Początek spotkania o 19.30. W programie nieszpory, katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz agapa.
Podczas spotkania chcemy pochylić się nad tematem: „Oddanie się Niepokalanej”.

Ks. Marek Andrzejuk – moderator diecezjalny