Marsz młodzianków

„Otoczmy Różańcem Życie” pod takim hasłem już po raz dwudziesty w Siedlcach w czwartek 28 grudnia 2017 r. przejdzie Marsz dla Życia w Święto Młodzianków. W tym roku pragniemy odpowiedzieć na prośbę Matki Bożej w setną rocznicę Jej objawień w Fatimie modląc się na różańcu, aby zadośćuczynić Niepokalanemu Sercu Maryi.

Marsz rozpocznie się w kościele Bożego Ciała w Siedlcach Mszą świętą w intencji ochrony życia ludzkiego pod przewodnictwem Księdza Biskupa Piotra Sawczuka o godz. 18.00. Następnie przejdziemy z modlitwą różańcową  do Katedry siedleckiej, gdzie będzie miała miejsce modlitwa wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu.

Zapraszamy do udziału mieszkańców Siedlec i okolic, aby z miłością odpowiedzieć na wezwanie Maryi. Prosimy o zabranie ze sobą białych lampionów.

Na zakończenie spotkania odbędzie się obrzęd błogosławieństwa dzieci
i kobiet oczekujących potomstwa.

Ks. Jacek Sereda – duszpasterz rodzin

Diakonia Życia Domowego Kościoła