Kapłańskie spotkanie opłatkowe

Siedlce, dnia 12 grudnia 2017 r.

L.dz. 1309/2017

Czcigodni Księża Dziekani!

Pragnę uprzejmie poinformować, że Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza kapłanów naszej diecezji na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dnia 21 grudnia 2017 r. (czwartek), o godz. 11.00, w gmachu Centrum Charytatywno-Duszpasterskiego w Siedlcach.

Zaproszenie jest skierowane do wszystkich Kapłanów pracujących zarówno w duszpasterstwie parafialnym, jak i poza parafialnym oraz Księży Emerytów
i Rencistów.

+ Piotr Sawczuk