Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do #PANaMY

To już ostatnie chwile przed rozpoczęciem projektu Poleć z nami do #PANaMY. Projekt rusza 1 listopada 2017 r. a polega na pobraniu aplikacji mobilnej PANaMY i wypełnianiu zadań stworzonych przez Duszpasterstwo Młodzieży. O projekcie mówi Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, ks. Wojciech Sobieszek: Każdy młody człowiek ma przynajmniej jeden telefon komórkowy. Do tego młodzież jest non stop online. Wykorzystujemy tą przestrzeń, aby wkroczyć z Dobrą Nowiną do każdego młodego człowieka.

Jak włączyć się w projekt? Najkrócej mówi o tym filmik promocyjny:

Zachęcamy też do wzięcia udziału w konkursie na niedzielę panamską. Pisaliśmy o tym już wcześniej.

podlasie24.pl/miasto-siedlce/kosciol/konkurs–niedziela-panamska-22e34.html

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej