Propozycje rekolekcji w Siedlanowie

28 IX – 1 X – „O prawdziwym nabożeństwie do N.M.P”.

Głęboka więź z Maryją jest niezbędna by ukształtować swoje życie chrześcijańskie na nadchodzące czasy i być skutecznym narzędziem w odbudowaniu Królestwa Bożego.

Św. Ludwik de Monfort zapowiedział, że Duch św. wraz z Maryją stworzą sobie wielkich świętych. Będą oni płonęli niezwykłym nabożeństwem do Najświętszej Dziewicy. Słowem i przykładem porwą świadków prawdziwemu nabożeństwu do Matki Bożej. Zmiażdżą dzieła szatana i przyczynią się do tryumfu Niepokalanego Serca Maryi co zapowiedziała w Fatimie. Prowadzi ks. Grzegorz Koc – moderator kół Żywego Różańca i odpowiedzialny za ruchy Maryjne w diecezji.

2-5X (pon-czw) – Dorośli i małżeństwa. Rekolekcje z dietą warzywną.

Tematem będzie Boża wizja świata i człowieka oraz wykłady o zdrowym odżywianiu.

1. Dieta która leczy;
2. Naturalne sposoby wzmocnienia organizmu;
3. Profilaktyka by zachować zdrowie i sposoby przekazania dzieciom zdrowych nawyków odżywiania.

13-15 X – Kurs dla narzeczonych

20-22 X – Nauczyciele – „Kto chce niech wody życia darmo zaczerpnie” Ap 21,17

27-29 X – Warsztaty komunikacji małżeńskiej.

Dla małżonków przeżywających trudności w swojej relacji, a także pragnących pogłębić jedność między sobą. Prowadzi ks. Krzysztof Piórkowski – psycholog/psychoterapeuta

Adres i kontakt:
Siedlanów 60, 21-300 Radzyń Podlaski,
tel. 83-352-51-14
www.siedlanow.pl
Administrator: Ks. dr Grzegorz Koc

Pliki do pobrania:

• Tematyka i kalendarium rekolekcji w Siedlanowie. Październik 2017 r. - pobierz plik .pdf