Zmiany w organizacji pracy Kurii Diecezjalnej Siedleckiej obowiązują od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w kraju informujemy, że Kuria Diecezjalna Siedlecka nie zawiesza działalności, ale w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa usilnie prosimy, aby interesanci, tak duchowni, jak i świeccy, załatwiali sprawy drogą telefoniczną lub mailową z Notariatem Kurii [tel. 25/644 21 95, notariat@ks.internetdsl.pl]. Kuria zapewnia, że wszystkie petycje będą rozpatrywane na bieżąco.

Notariat Kurii Diecezjalnej będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.oo do 13.oo,
z wyjątkiem uroczystości kościelnych – Św. Józefa, Zwiastowania Pańskiego. Kasa Kurii będzie nieczynna, a wszystkie opłaty należy realizować poprzez przelewy internetowe na właściwe konta.

Ks. kan. dr Leszek Ostas

Wikariusz Generalny