Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na spotkanie modlitewne w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego

Drodzy Diecezjanie!

W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 8. czerwca br.,         w kościele p.w. Ducha Świętego w Siedlcach, o godz. 19.00, odbędzie się doroczne czuwanie modlitewne przedstawicieli wszystkich zrzeszeń kościelnych działających na terenie naszej Diecezji.

Zapraszam na nie w sposób szczególny wszystkie wspólnoty z Siedlec oraz wiernych z siedleckich parafii. Czuwanie pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha” poprowadzi ks. dr Tomasz Bieliński, diecezjalny koordynator ruchów i stowarzyszeń katolickich wraz z członkami siedleckiej Wspólnoty Jednego Ducha.

Jednocześnie zachęcam Księży Dziekanów, Proboszczów oraz Wikariuszy do  zorganizowania podobnych spotkań modlitewnych dla wspólnot kościelnych w innych rejonach naszej Diecezji.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Kazimierz Gurda

Biskup Siedlecki

L.dz. 457/2019

Siedlce, 30 maja 2019 r.

Zaproszenie należy odczytać wiernym w niedzielę, 2 czerwca br., w ramach ogłoszeń parafialnych.

Pliki do pobrania: