Robocze kalendarium parafialnych misji ewangelizacyjnych w diecezji siedleckiej

Propozycja terminów Parafialnych Misji Ewangelizacyjnych w Diecezji Siedleckiej

DEKANAT

JANOWSKI

Parafia Termin
Janów Podlaski 26.08-2.09.2018r.
Klonownica Duża 16-23.09.2018r.
Komarno 23-30.09.2018r.
Konstantynów 30.09-07.10.2018r.
Kornica 14-21.10.2018r.
Pratulin 2-09.09.2018r.
Rokitno 9-16.09.2018r.
Szpaki 7-14.10.2018r.

 

 

DEKANAT

TERESPOLSKI

Parafie Termin 
Choroszczynka 23-30.09.2018r.
Kodeń 9-16.09.2018r.
Kopytów 14-21.10.2018r.
Malowa Góra 4-11.10.2018r.
Małaszewicze 21-28.10.2018r.
Neple 11-18.11.2018r.
Piszczac 7-14.11.2018r.
Połoski 30.09-7.10.2018r
Terespol 25.11-2.12.2018r.
Tuczna 16-23.09.2018r.
Wólka Dobryńska 28.10-4.11.2018r.
Kostomłoty 18-25.11.2018r.

 

DEKANAT

BIALSKI       

PÓŁNOCNY

Parafia Termin
Narodzenia NMP-Biała Podl. 31.03-7.04.2019r.
Św. Anny-Biała Podl. 24-31.03.2019r.
Bł. Honorata-Biała Podl. 17-24.03.2019r.
Michała Archanioła-Biała Podl. 10-17.03.2019r.
Horbów 21-28.10.2018r.
Hrud 4-11.11.2018r.
Leśna Podlaska 25.11-2.12.2018r.
Łukowce 18-25.11.2018r.
Swory 3-10.03.2019r.
Witulin 11-18.11.2018r.
Woskrzenice 28.10-4.11.2018r.

 

DEKANAT

BIALSKI         

POŁUDNIOWY

Parafia Termin
Chrystus Miłosierny-Biała Podl. 28.04-5.05.2019r.
WniebowzięcieNMP-Biała Podl 12-19.05.2019r.
Dokudów 5-12.05.2019r.
Huszcza 3-10.03.2019r.
Korczówka 17-24.03.2019r
Kościeniewicze 7-14.04.2019r.
Łomazy 10-17.03.2019r.
Ortel Królewski 24-31.03.2019r.
Ortel Książęcy 31.03-7.04.2019r.

 

 

 

 

DEKANAT

WISZNICKI

Parafia Termin 
Horodyszcze 19-26.05.2019r.
Jabłoń 26.05-2.06.2019r.
Motwica 23-30.06.2019r.
Opole-Podedwórze 9-19.06.2019r.
Paszenki 2-9.06.2019r.
Polubicze 12-19.05.2019r.
Rossosz 5-12.05.2019r.
Rozwadówka 16-23.06.2019r.
Wisznice 7-14.04.2019r.
Żeszczynka 28.04-5.05.2019r.

 

DEKANAT

WŁODAWSKI

Parafia Termin 
Dołhobrody 8-15.09.2019r.
Hanna 15-22.09.2019r.
Jabłeczna 29.09-6.10.2019r.
Lack 1-8.09.2019r.
Lubień 9-16.06.2019r.
Orchówek 2-9.06.2019r.
Różanka 23-30.06.2019r.
Sławatycze 22-29.09.2019r.
Włodawa Św. Ludwika 26.05-2.06.2019r.
Włodawa NSPJ 19-26.05.2019r.
Żuków 16-23.06.2019r.

 

 

DEKANAT

HAŃSKI

Parafia Termin
Dubeczno 29.09-6.10.2019r.
Hańsk 1-8.09.2019r.
Kosyń 22-19.09.2019r.
Stary Brus 3-10.11.2019r.
Uhrusk 8-15.09.2019r.
Urszulin 20-27.10.2019r.
Wereszczyn 6-13.10.2019r.
Wola Uhruska 15-22.09.2019r.
Wola Wereszczyńska 13-20.10.2019r.
Wytyczno 27.10-3.11.2019r.

 

EKANAT

PARCZEWSKI

Parafia Termin
Brzostówka 20-27.10.2019r.
Dębowa Kłoda 8-15.03.2020r.
Kodeniec 1-8.03.2020r.
Kolano 15-22.03.2020r.
Milanów 22-29.03.2020r.
Ostrów Lubelski 3-10.11.2019r.
Parczew Bazylika 6-13.10.2019r.
Parczew Opatrzności Bożej 13-20.10.2019r.
Rozkopaczew 27.10-3.11.2019r.
Siemień 29.03-5.04.2020r.
Sosnowica 17-24.11.2019r.
Tyśmienica 24.11-1.12019r.
Uścimów 10-17.11.2019r.

 

DEKANAT

KOMOROWSKI

Parafia Termin
Drelów 22-29.03.2020r.
Gęś 17-24.11.2019r.
Kolembrody 8-15.03.2020r.
Komarówka Podlaska 10-17.11.2019r.
Ostrówki 19-26.04.2020r.
Przegaliny 29.03-05.04.2020r.
Radcze 24.11-1.12.2019r.
Rudno 1-8.03.2020r.
Szóstka 26.04-3.05.2020r.
Witoroż 15-22.03.2020r.

 

 

 

DEKANAT

RADZYŃSKI

Parafia Termin 
Borki 17-24.05.2020r.
Gąsiory 14-21.06.2020r.
Kock 10-17.05.2020r.
Radzyń Podl. Św. Anny 3-10.05.2020r.
Radzyń Podl. MB N-Pomocy 19-26.04.2020r.
Radzyń Podl. Trójcy Świętej 26.04-3.05.2020r.
Turów 7-14.06.2020r.
Ulan 21-28.06.2020r.
Wohyń 31.05-7.06.2020r.
Wola Osowińska 24-31.05.2020r.

 

 

 

 

DEKANAT

MIĘDZYRZECKI

Parafia Termin
Brzozowica Duża 14-21.06.2020r.
Dołha 21-28.06.2020r.
Kąkolewnica 31.05-7.06.2020r.
Kożuszki 13-20.09.2020r.
Krzewica 6-13.09.2020r.
Manie 30.08-6.09.2020r.
M-c Podl. Chrystus Król 17-24.05.2020r.
M-c Podl. Św. Józefa 10-17.05.2020r.
M-c Podl. Św. Mikołaja 3-10.05.2020r.
M-c Podl. Piotra i Pawła 24-31.05.2020r.
Polskowola 7-14.06.2020r.

 

 

 

DEKANAT

ADAMOWSKI

Parafia Termin
Adamów 30.08-6.09.2020r.
Jeziorzany 18-25.10.2020r.
Poizdów 20-27.09.2020r.
Radoryż Kościelny 11-18.10.2020r.
Serokomla 27.09-4.10.2020r.
Szczałb 4-11.10.2020r.
Wojcieszków 6-13.09.2020r.
Wola Gułowska 13-20.09.2020r.

 

DEKANAT

RYCKI

Parafia Termin
Bazanów 11-18.10.2020r.
Bobrowniki 18-25.10.2020r.
Brzeziny 25.10-1.11.2020r.
Dęblin Chrystus Miłosierny 15-22.11.2020r.
Dęblin Piusa V 8-15.11.2020r.
Kłoczew 7-14.03.2021r.
Leopoldów 22-29.11.2020r.
Nowodwór 4-11.10.2020r.
Piotrowice 1-8.11.2020r.
Ryki 13-20.09.2020r.
Sobieszyn 20-27.09.2020r.
Stężyca 28.02-7.03.2021r.
Żabianka 27.09-4.10.2020r.

 

 

DEKANAT

ŻELECHOWSKI

Parafia Termin    
Grabów Szlachecki 1-8.11.2020r.
Huta Dąbrowa 8-15.11.2020r.
Miastków Kościelny 20.02-7.03.2021r.
Okrzeja 14-21.03.2021r.
Stoczek Łukowski 21-28.03.2021r.
Wandów 25.10-1.11.2020r.
Wilczyska 15-22.11.2020r.
Wola Zadybska 22-29.11.2020r.
Zwola Poduchowna 7-14.03.2021r.
Żelechów 28.03-4.04.2021r.

 

DEKANAT

ŁASKARZEWSKI

Parafia Termin
Gończyce 18-25.04.2021r.
Korytnica Łaskarzewska 25.04-2.05.2021r.
Łaskarzew 14-21.03.2021r.
Maciejowice 7-14.03.2021r.
Samogoszcz 11-18.04.2021r.
Sobolew 21-28.03.2021r.
Wargocin 9-16.05.2021r..
Życzyn 2-9.05.2021r.

 

 

DEKANAT

GARWOLIŃSKI

Parafia Termin
Borowie 13-20.06.2021r.
G-iln MB Częstochowskiej 18-25.04.2021r.
G-lin Kolegiata 11-18.04.2021r.
Górki k/ Garwolina 9-16.05.2021r.
Górzno 2-9.05.2021r.
Marianów 16-23.05.2021r.
Miętne 23-30.05.2021r.
Parysów 30.05-6.06.2021r.
Sulbiny 25.04-2.05.2021r.
Trąbki 6-13.06.2021r.
Unin 20-27.06.2021r.

 

 

 

 

 

DEKANAT

OSIECKI

Parafia Termin
Gocław 12-19.09.2021r.
Goźlin-Mariańskie Porzecze 13-20.06.2021r.
Osieck 16-23.05.2021r.
Ostrówek 23-30.05.2021r.
Pilawa 5-12.09.2021r.
Sobienie Jeziory 6-13.06.2021r.
Warszawice 30.05-6.06.2021r.
Wilga 20-27.06.2021r.
Zabieżki 29.08-5.09.2021r.

 

 

 

DEKANAT

ŁUKOWSKI  II

Parafia Termin
Dąbie 19-26.09.2021r.
Jedlanka 29.08-5.09.2021r.
Jeleniec 10-17.10.2021r.
Łuków Podwyższenia Krzyża 5-12.09.2021r.
Łuków Brata Alberta 12-19.09.2021r.
Stanin 3-10.10.2021r.
Tuchowicz 26-3.10.2021r.
Zofibór 17-24.10.2021r.

 

 

DEKANAT

ŁUKOWSKI  I

Parafia Termin
Celiny 17-24.10.2021r.
Gręzówka 3-10.10.2021r.
Krynka 10-17.10.2021r.
Łuków NMP Matki Kościoła 26.09-3.10.2021r.
Łuków Kolegiata 19-26.09.2021r.
Szaniawy 31.10-7.11.2021r.
Trzebieszów 24-13.10.2021r.
Zarzecz Łukowski 7-14.11.2021r.

 

 

 

 

 

DEKANAT

DOMANICKI

Parafia Termin
Domanice 24-31.10.2021r.
Ruda Wolińska 21-28.11.2021r.
Seroczyn Siedlecki 27.02-6.03.2022r.
Skórzec 14-21.11.2021r.
Śmiary 31.10-7.11.2021r.
Wodynie 6-13.03.2022r.
Wołyńce 7-14.11.2021r.
Żeliszew 13-20.03.2022r.

 

 

 

 

DEKANAT

GRĘBKOWSKI

Parafia Termin
Czerwonka 27.02-6.03.2022r.
Grębków 14-21.11.2021r.
Kopcie 27-3.04.2022r.
Oleksin 13-20.03.2022r.
Wierzbno 6-13.03.2022r.
Wiśniew k/ Mińska Maz. 21-28.11.2021r.
Wyszków 20-27.03.2022r.

 

DEKANAT

SUCHOŻEBRSKI

Parafia Termin 
Czołomyje 22-29.05.2020r.
Hołubla 29.05-5.06.2020r.
Kotuń 3-10.04.2020r.
Krynica 5-12.06.2020r.
Krześlin 15-22.05.2020r.
Mokobody 27.03-3.04.2020r.
Niwiski 1-8.05.2020r.
Paprotnia 8-15.05.2020r.
Stare Opole 24.04-1.05.2020r.
Suchożebry 25.09-2.10.2022r.

 

 

 

 

 

 

DEKANAT

ŁOSICKI

Parafia Termin
Górki 4-11.09.2022r.
Hadynów 15-22.05.2022r.
Huszlew 12-19.06.2022r.
Łosice Trójcy Świętej 24.04-1.05.2022r.
Łosice Św. Zygmunta 3-10.04.2022r.
Łuzki 31.08-4.09.2022r.
Makarówka 19-26.06.2022r.
Mordy 1-8.05.2022r.
Mostów 29.05-5.06.2022r.
Mszanna 5-12.06.2022r.
Niemojki 11-18.09.2022r.
Próchenki 22-29.05.2022r.
Przesmyki 8-15.05.2022r.

 

DEKANAT

ZBUCZYŃSKI

Parafia Termin 
Bejdy 25.09-2.10.2022r.
Dziewule 4-11.09.2022r.
Krzesk 19-26.06.2022r.
Krzymosze 9-16.10.2022r.
Pruszyn 16-23.10.2022r.
Radomyśl 11-18.09.2022r.
Radzików Wielki 2-9.10.2022r.
Wiśniew k/Siedlec 18-25.09.2022r.
Zbuczyn 12-19.06.2022r.
Zembry 31.08-4.09.2022r.

 

DEKANAT

SIEDLECKI

Jan Paweł II 6-16.10.2022r.
Katedra 20-27.11.2022r.
Bł. Męczenników 2-9.10.2022r.
Boże Ciało 25.09-2.10.2022r.
Ducha Świętego 16-23.10.2022r.
Miłosierdzia Bożego 23-30.10.2022r
Św. Józefa 13-20.11.2022r.
Św. Maksymiliana Kolbego 16-23.10.2022r.
Św. Stanisława BM 23-30.10.2022r.
Św. Teresy 18-25.09.2022r.