Komunikat o pogrzebie ś.p. Ks. Zygmunta Królikowskiego

12 listopada, w wieku 94 lat, zmarł ks. Zygmunt Królikowski – emeryt, pochodzący z parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Radzikowie Wielkim.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 15 listopada o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy przy ulicy Poniatowskiego w Siedlcach.

Msza święta żałobna będzie celebrowana pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy, o godz. 13.30 w kościele katedralnym p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach.

Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem biskupa pomocniczego Piotra Sawczuka, będzie odprawiona w parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Radzikowie Wielkim w czwartek 16 listopada o godz. 10.00, po czym ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Requiescat in pace.