Koczowisko ministranckie 2018

Czcigodni Księża, Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Liturgicznej, pragnie serdecznie zaprosić Liturgiczną Służbę Ołtarza na tegoroczne XI Koczowisko Ministranckie. Tradycyjne odbędzie się ono, w sobotę po zakończeniu roku szkolnego (23 czerwca) w WSD w Nowym Opolu.

Chociaż dla wielu ministrantów, najważniejszą atrakcją Koczowiska są rozgrywki piłkarskie, zachęcamy, aby brali w nim udział także ministranci, którzy nie grają w piłkę nożną.

Prosimy o wytypowanie z każdej parafii uczestników Turnieju Wiedzy Liturgicznej. Będzie on prowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum.

Dla wszystkich uczestników przewidzianych jest wiele atrakcji: dmuchane zamki, minigolf, strzelanie z łuku, spotkanie z przedstawicielami policji i straży pożarnej. Nowością w tym roku będą: mobilne planetarium, archery-tag, strzelnica paintballowa oraz pokaz sprzętu wojskowego.

Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł.

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wydarzenia:

09.15                         początek rejestracji

10.00                         Rozpoczęcie modlitwą w kaplicy

10.30 – 15.00           rozgrywki i zawody sportowe

Ok. 15.00 – 15.30 zakończenie Koczowiska i wręczenie pamiątkowych  dyplomów

Przypominamy że za dojazd i ubezpieczenie odpowiadają osoby zgłaszające grupę. Opiekun grupy powinien posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w Koczowisku (wzór oświadczenia dostępny w załączniku). Dokładniejsze informacje i szczegółowy plan rozgrywek sportowych zostaną podane w najbliższym czasie.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 21 VI 2017 do godz. 20.00 na e-mail: koczowisko.siedlce@gmail.com lub telefonicznie do ks. Przemysława Świderskiego (mile widziane SMS-y): 796 650 150

W zgłoszeniu należy podać parafię, liczbę uczestników, opiekuna grupy oraz informację, czy parafia weźmie udział w turnieju piłkarskim (kategoria: szkoła podstawowa i gimnazjum).

Wcześniejsze zgłoszenia – szczególnie związane z turniejem piłki nożnej, pozwolą na sprawne przeprowadzenie rozgrywek sportowych (zespoły nie zgłoszone, nie zostaną dopuszczone do rozgrywek).

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Siedleckiej

Pliki do pobrania: