Wybrane:

W Siedlcach trwa Festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka” 2017. 18 listopada o godz. 16 w Novekino w Siedlcach możemy zobaczyć film „CISZA” ,Niemcy, dokumentalny, 84 min. ...

Czytaj więcej

W ramach wspomnień zapraszamy do obejrzenia krótkich relacji z „Różańca do granic” w diecezji siedleckiej z Pratulina, Terespola i Kodnia...

Czytaj więcej

Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży dopiero w styczniu 2019 roku, ale już dzisiaj warto zapoznać się z sposobem rejestracji grupy. Poniżej przedstawiamy jak przebiegać będzie proces rejestracji....

Czytaj więcej

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza pary małżeńskie, które pragną doświadczyć „nowej mocy z wysoka” do udziału w rekolekcjach zwanych „kurs Akwila i ...

Czytaj więcej

Przekazujemy niniejszy komunikat, jako informację pomocną w dziedzinie administrowania parafią: E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS. Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy ...

Czytaj więcej

Kalendaria:

26.11 Niedziela Dzień patronalny Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
26.11 Niedziela Rekolekcje kapłańskie
27.11 Poniedziałek Rekolekcje kapłańskie
28.11 Wtorek Rekolekcje kapłańskie
29.11 Środa Spotkanie Komitetu Jubileuszowego Obchodów 200 – lecia Diecezji Siedleckiej

Zwiedzamy Diecezję:

Mapa atrakcji

Atrakcje turystyczne, noclegi, zabytki i miejsca warte zwiedzenia. Odkrywaj je na interaktywnej mapie Diecezji.

Zobacz więcej

Wiadomości Podlasie24

Pierwsza polska aplikacja mobilna dla wiernych

W Poznaniu działa już pierwsza polska aplikacja mobilna dla wiernych „Drogowskaz”. Zainstalowana na telefon komórkowy podpowie gdzie znajduje się najbliższy kościół, o której sprawowane są tam Msze święte i w jakich godzinach dyżurują spowiednicy.

Czytaj więcej

Zaprzysiężenie klubu Ojca w siedleckim więzieniu

W Kaplicy pw. Dobrego Łotra w Zakładzie Karnym w Siedlcach odbyła się inauguracja Klubu Ojca, działającego w Zakładzie Karnym w Siedlcach w ramach Projektu „2 Kroki” realizowanego w siedleckiej jednostce przez Caritas Diecezji Siedleckiej.

Czytaj więcej

Koncert Zespołu Muzyki Dawnej „Jerycho” /ZDJĘCIA/

Muzyka z XIX i XX wieku wybrzmiała 22 listopada w katedrze siedleckiej. We wspomnienie św. Cecylii, Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej wraz z Uniwersytetem Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach zorganizowało koncert Zespołu Muzyki Dawnej „Jerycho”, który był artystycznym wydarzeniem otwierającym Jubileusz 200-lecia powstania Diecezji Siedleckiej.

Czytaj więcej

Pratulińska Szkoła Wiary

Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie zaprasza wszystkich Czcicieli Błogosławionych Męczenników Podlaskich do spotkania i modlitwy w PRATULIŃSKIEJ SZKOLE WIARY, która odbędzie się 23 listopada w Pratulinie.

Czytaj więcej

Święto Patronalne Akcji Katolickiej i KSM

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata już w okresie międzywojnia obchodzona była jako święto patronalne Instytutu Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ta tradycja trwa do dziś. W najbliższą niedzielę, 26 listopada oba stowarzyszenia będą, jako co roku, wspólnie świętować.

Czytaj więcej

MĄDRZE POMAGAJ I TWÓRZ HISTORIĘ RAZEM ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ

Od 18 listopada otwarta jest baza rodzin włączonych do programu SZLACHETNA PACZKA w tegorocznej edycji. Także w Siedlcach i okolicach mądra pomoc dotrze do potrzebujących rodzin, które znalazły się w niezawinionej biedzie! Baza z historiami rodzin otwarta!

Czytaj więcej

Polecamy:

Kongres Przedsiębiorców

Polska Akademia Biznesu  organizuje Kongres Chrześcijańskich Przedsiębiorców, który odbędzie się w dn. 9 grudnia 2017 r. w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.  Będzie to spotkanie przedstawicieli świata biznesu, nauki, przedsiębiorców i parlamentarzystów zainteresowanych rozwojem gospodarczym Polski i oddziaływaniem katolickiej nauki społecznej na rozwój biznesu.

Czytaj więcej

Weź udział w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w  konkursach: Konkursy z okazji Jubileuszu 200-lecia Diecezji Siedleckiej Konkursy Siedleckiej Caritas: Konkurs pieśni patriotycznej dla szkół Konkurs fotograficzny …

Czytaj więcej

Z „Arką” do malowniczej Azji

Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe zaprasza na wyprawę do Wietnamu Laosu i Kambodży. W czasie niezwykłej eskapady zobaczymy nie tylko najważniejsze zabytki z listy UNESCO (Ha Long, Hue, Luang Prabang, Angkor Wat), ale także kipiący energią ulic Sajgon.

Czytaj więcej

Festiwal Filmów Chrześcijańskich

Już 4 listopada w Novekino w Siedlcach rusza Festival Filmów Chrześcijańskich „Arka 2017”

Czytaj więcej

Kalendarium Jubileuszowe

W 2018 roku Diecezja Siedlecka obchodzić będzie 200 – lecie powstania oraz 100 – lecie odrodzenia się po kasacie władz carskich.

Czytaj więcej

Dobra książka

Opowiadania z dziejów Diecezji Siedleckiej to propozycja dla młodszych czytelników. Zobacz w Sklepie UNITAS

Czytaj więcej

Nasze Serwisy: