Wybrane:

W Siedlcach trwa Festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka” 2017. 18 listopada o godz. 16 w Novekino w Siedlcach możemy zobaczyć film „CISZA” ,Niemcy, dokumentalny, 84 min. ...

Czytaj więcej

W ramach wspomnień zapraszamy do obejrzenia krótkich relacji z „Różańca do granic” w diecezji siedleckiej z Pratulina, Terespola i Kodnia...

Czytaj więcej

Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży dopiero w styczniu 2019 roku, ale już dzisiaj warto zapoznać się z sposobem rejestracji grupy. Poniżej przedstawiamy jak przebiegać będzie proces rejestracji....

Czytaj więcej

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza pary małżeńskie, które pragną doświadczyć „nowej mocy z wysoka” do udziału w rekolekcjach zwanych „kurs Akwila i ...

Czytaj więcej

Przekazujemy niniejszy komunikat, jako informację pomocną w dziedzinie administrowania parafią: E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS. Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy ...

Czytaj więcej

Kalendaria:

26.11 Niedziela Dzień patronalny Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
26.11 Niedziela Rekolekcje kapłańskie
27.11 Poniedziałek Rekolekcje kapłańskie
28.11 Wtorek Rekolekcje kapłańskie
29.11 Środa Spotkanie Komitetu Jubileuszowego Obchodów 200 – lecia Diecezji Siedleckiej

Zwiedzamy Diecezję:

Mapa atrakcji

Atrakcje turystyczne, noclegi, zabytki i miejsca warte zwiedzenia. Odkrywaj je na interaktywnej mapie Diecezji.

Zobacz więcej

Wiadomości Podlasie24

Diecezjalny zjazd KSM

W najbliższy weekend 25 i 26 listopada w Siedlcach odbędzie się Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej. Pogram spotkania przedstawia się następująco:

Czytaj więcej

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

W piątek, 24 listopada, w parafii Ducha Świętego w Siedlcach o godzinie 18.00 sprawowana będzie Msza Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

Czytaj więcej

W czwartek na Jasnej Górze początek IV Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji

Duszpasterstwo w środowisku młodych ludzi oraz przygotowanie do sakramentu bierzmowania – to główne tematy IV Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji, który w czwartek, 23 listopada, rozpocznie się na Jasnej Górze. Organizuje go Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji wraz z archidiecezją częstochowską i paulinami.

Czytaj więcej

Dzień Skupienia dla organistów

W związku z liturgicznym wspomnieniem św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej, Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza wszystkich organistów z diecezji siedleckiej na Dzień Skupienia do siedleckiej katedry. Spotkanie odbędzie się 28 listopada.

Czytaj więcej

Nocna Pielgrzymka do Mokobód

Coraz więcej osób bierze udział w Nocnej Pieszej Pielgrzymce do Matki Bożej Budzieszyńskiej. Najbliższa wyruszy 25 listopada, jak zawsze z siedleckiej katedry. Pielgrzymka, rozpocznie się o godzinie 21.00 Apelem Jasnogórskim.

Czytaj więcej

Komunikat o pogrzebie

Ks. Łukasz Iwaniec, wikariusz z parafii Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej, zawiadamia o śmierci swojego ojca - Waldemara.

Czytaj więcej

Polecamy:

Kongres Przedsiębiorców

Polska Akademia Biznesu  organizuje Kongres Chrześcijańskich Przedsiębiorców, który odbędzie się w dn. 9 grudnia 2017 r. w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.  Będzie to spotkanie przedstawicieli świata biznesu, nauki, przedsiębiorców i parlamentarzystów zainteresowanych rozwojem gospodarczym Polski i oddziaływaniem katolickiej nauki społecznej na rozwój biznesu.

Czytaj więcej

Weź udział w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w  konkursach: Konkursy z okazji Jubileuszu 200-lecia Diecezji Siedleckiej Konkursy Siedleckiej Caritas: Konkurs pieśni patriotycznej dla szkół Konkurs fotograficzny …

Czytaj więcej

Z „Arką” do malowniczej Azji

Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe zaprasza na wyprawę do Wietnamu Laosu i Kambodży. W czasie niezwykłej eskapady zobaczymy nie tylko najważniejsze zabytki z listy UNESCO (Ha Long, Hue, Luang Prabang, Angkor Wat), ale także kipiący energią ulic Sajgon.

Czytaj więcej

Festiwal Filmów Chrześcijańskich

Już 4 listopada w Novekino w Siedlcach rusza Festival Filmów Chrześcijańskich „Arka 2017”

Czytaj więcej

Kalendarium Jubileuszowe

W 2018 roku Diecezja Siedlecka obchodzić będzie 200 – lecie powstania oraz 100 – lecie odrodzenia się po kasacie władz carskich.

Czytaj więcej

Dobra książka

Opowiadania z dziejów Diecezji Siedleckiej to propozycja dla młodszych czytelników. Zobacz w Sklepie UNITAS

Czytaj więcej

Nasze Serwisy: